Lista câștigători
Campania Promoțională ”Deschide Lay’s. Savurează fiecare zi!”
15.08.2020-30.10.2020

PREMII: 1 lingou din aur 2g/oră (exclusiv în intervalul 9.00-21.00)

DATA ȘI INTERVALUL ORAR NUME, PRENUME CÂȘTIGĂTOR
2020-08-15, 09:00:01 - 10:00:00 MARIA VALERIA
2020-08-15, 10:00:01 - 11:00:00 MIRCESCU OANA
2020-08-15, 11:00:01 - 12:00:00 IVAN CIPRIAN
2020-08-15, 12:00:01 - 13:00:00 BAGAS ELHAN
2020-08-15, 13:00:01 - 14:00:00 REBEGILA CORNEL
2020-08-15, 14:00:01 - 15:00:00 BACIU COSMIN IOAN
2020-08-15, 15:00:01 - 16:00:00 MIRONESCU ADRIANA
2020-08-15, 16:00:01 - 17:00:00 CARLAONT LUCIAN DANIEL
2020-08-15, 17:00:01 - 18:00:00 HUTANU TUDOR
2020-08-15, 18:00:01 - 19:00:00 GIRCAU ELENA CORNELIA
2020-08-15, 19:00:01 - 20:00:00 MATACUTA DUMITRU
2020-08-15, 20:00:01 - 21:00:00 CIUPERCA AURELIA
2020-08-16, 09:00:01 - 10:00:00 MURGEA MARIAN CRISTIAN
2020-08-16, 10:00:01 - 11:00:00 DUMITRU IONELA
2020-08-16, 11:00:01 - 12:00:00 VODA STELIANA ELENA
2020-08-16, 12:00:01 - 13:00:00 PAIKIZE ANA LIVIA
2020-08-16, 13:00:01 - 14:00:00 CONSTANTINESCU MIHAI
2020-08-16, 14:00:01 - 15:00:00 STIUCA AURICA
2020-08-16, 15:00:01 - 16:00:00 GUINEA VIOREL
2020-08-16, 16:00:01 - 17:00:00 MEMET GULER
2020-08-16, 17:00:01 - 18:00:00 CALINESCU COSTEL GABRIEL
2020-08-16, 18:00:01 - 19:00:00 ANDRONE RAOUL
2020-08-16, 19:00:01 - 20:00:00 DRAM LAURA-DUMITRITA
2020-08-16, 20:00:01 - 21:00:00 PRODESCU IOANA
2020-08-17, 09:00:01 - 10:00:00 FLOREA MONICA
2020-08-17, 10:00:01 - 11:00:00 HUIDU VLAD
2020-08-17, 11:00:01 - 12:00:00 ATANASIU ELENA
2020-08-17, 12:00:01 - 13:00:00 GRIGORE MARIUS CRISTIAN
2020-08-17, 13:00:01 - 14:00:00 COBZARU MARIANA
2020-08-17, 14:00:01 - 15:00:00 BRATOSIN STELUTA
2020-08-17, 15:00:01 - 16:00:00 JANTA CONSTANTIN
2020-08-17, 16:00:01 - 17:00:00 NASTASE MARIAN COSMIN
2020-08-17, 17:00:01 - 18:00:00 OANA VALENTINA
2020-08-17, 18:00:01 - 19:00:00 PRICOP EMILIA
2020-08-17, 19:00:01 - 20:00:00 CIURSAS COSMIN IONUT
2020-08-17, 20:00:01 - 21:00:00 IONEL-GROS LOREDANA CRISTINA
2020-08-18, 09:00:01 - 10:00:00 FOTA RAZVAN
2020-08-18, 10:00:01 - 11:00:00 MURAT GEORGICA LAURENTIU
2020-08-18, 11:00:01 - 12:00:00 NASTASE MARIAN COSMIN
2020-08-18, 12:00:01 - 13:00:00 MICINER SILVIA
2020-08-18, 13:00:01 - 14:00:00 NEAGU ANISOARA ARLEZIANA
2020-08-18, 14:00:01 - 15:00:00 TOIA GEORGE
2020-08-18, 15:00:01 - 16:00:00 GOIU-GRAFENBERGER MIRELA-SUZANA
2020-08-18, 16:00:01 - 17:00:00 GHEORGHE CONSTANTINA
2020-08-18, 17:00:01 - 18:00:00 RADU ANA-MARIA
2020-08-18, 18:00:01 - 19:00:00 NILAS LAURA ANDREEA
2020-08-18, 19:00:01 - 20:00:00 OBREJA ADRIAN
2020-08-18, 20:00:01 - 21:00:00 CIOANCA MARIA
2020-08-19, 09:00:01 - 10:00:00 LUPU FLORIN OCTAVIAN
2020-08-19, 10:00:01 - 11:00:00 TRANDAFIR CLAUDIA NICOLETA
2020-08-19, 11:00:01 - 12:00:00 COSEREA ROXANA
2020-08-19, 12:00:01 - 13:00:00 SMARANDACHE LUMINITA MAGDALENA
2020-08-19, 13:00:01 - 14:00:00 STEFAN NADIA
2020-08-19, 14:00:01 - 15:00:00 PIRVU VASILE VALENTIN
2020-08-19, 15:00:01 - 16:00:00 IOSIP SANDRA
2020-08-19, 16:00:01 - 17:00:00 PETRE GEORGIANA ANDREEA
2020-08-19, 17:00:01 - 18:00:00 DANILA GABRIELA
2020-08-19, 18:00:01 - 19:00:00 TOFAN SORINA
2020-08-19, 19:00:01 - 20:00:00 ROMAN ALEXANDRA
2020-08-19, 20:00:01 - 21:00:00 BUCATARU ANDREEA
2020-08-20, 09:00:01 - 10:00:00 BALTAC SORINA
2020-08-20, 10:00:01 - 11:00:00 GOSEA SIMONA
2020-08-20, 11:00:01 - 12:00:00 OBRETIN PAULA
2020-08-20, 12:00:01 - 13:00:00 HICIU MIRELA
2020-08-20, 13:00:01 - 14:00:00 STANILA DANIELA
2020-08-20, 14:00:01 - 15:00:00 FELSEGHI COSMIN
2020-08-20, 15:00:01 - 16:00:00 BIDIANU DAN VALENTIN
2020-08-20, 16:00:01 - 17:00:00 CRACIUN CRISTIAN CONSTANTIN
2020-08-20, 17:00:01 - 18:00:00 AGACHE MIHAELA
2020-08-20, 18:00:01 - 19:00:00 BULEARCA ELENA
2020-08-20, 19:00:01 - 20:00:00 STAMATIN ADRIAN
2020-08-20, 20:00:01 - 21:00:00 BACINSCHI DANIELA
2020-08-21, 09:00:01 - 10:00:00 DUMITRASCU MADALINA ELENA
2020-08-21, 10:00:01 - 11:00:00 GAIBAR ILIE
2020-08-21, 11:00:01 - 12:00:00 DARIDA DAN
2020-08-21, 12:00:01 - 13:00:00 IACOB ANDREI
2020-08-21, 13:00:01 - 14:00:00 COSTEA COSMINA MIHAELA
2020-08-21, 14:00:01 - 15:00:00 PETREA RAMONA
2020-08-21, 15:00:01 - 16:00:00 KRAUSE GERALD
2020-08-21, 16:00:01 - 17:00:00 STEFAN VIOREL ANTON
2020-08-21, 17:00:01 - 18:00:00 IORDACHE ANDRADA BIANCA
2020-08-21, 18:00:01 - 19:00:00 SIVEC MIHAELA-VIORICA
2020-08-21, 19:00:01 - 20:00:00 TARNITA ADRIAN
2020-08-21, 20:00:01 - 21:00:00 RICA FRUNZA ANGELICA
2020-08-22, 09:00:01 - 10:00:00 FLOREA FLORICA
2020-08-22, 10:00:01 - 11:00:00 NITA ALEXANDRA
2020-08-22, 11:00:01 - 12:00:00 BOTEANU MARIAN
2020-08-22, 12:00:01 - 13:00:00 JALBA OANA
2020-08-22, 13:00:01 - 14:00:00 IVAN LAURENTIU NICOLAE
2020-08-22, 14:00:01 - 15:00:00 CONSTANTIN ANDRADA EMANUELA
2020-08-22, 15:00:01 - 16:00:00 PATRAUSANU EMMA ALEXANDRA
2020-08-22, 16:00:01 - 17:00:00 PAVEL MARIN
2020-08-22, 17:00:01 - 18:00:00 STEFAN IOANA
2020-08-22, 18:00:01 - 19:00:00 VADVAN DANIELA
2020-08-22, 19:00:01 - 20:00:00 BOCIOACA CARMEN
2020-08-22, 20:00:01 - 21:00:00 LAZURCA MARIUS MIHAI
2020-08-23, 09:00:01 - 10:00:00 MANDRU MIHAI NARCIS
2020-08-23, 10:00:01 - 11:00:00 ANDONE ANDREEA
2020-08-23, 11:00:01 - 12:00:00 BLINDU NETI
2020-08-23, 12:00:01 - 13:00:00 MAGDALIN COSMIN ALIN
2020-08-23, 13:00:01 - 14:00:00 HUTANU VASILICA
2020-08-23, 14:00:01 - 15:00:00 VOICU MARIUS
2020-08-23, 15:00:01 - 16:00:00 CRISAN DANIEL CATALIN
2020-08-23, 16:00:01 - 17:00:00 GRECIANU RADU
2020-08-23, 17:00:01 - 18:00:00 VIERIU EUSEBIU
2020-08-23, 18:00:01 - 19:00:00 GROZAVU ANDREI DANUT
2020-08-23, 19:00:01 - 20:00:00 SZODORAI HAJNAKA
2020-08-23, 20:00:01 - 21:00:00 VELICI CLAUDIU STEFAN
2020-08-24, 09:00:01 - 10:00:00 GHEORGHE MIHAI ALEXANDRU
2020-08-24, 10:00:01 - 11:00:00 PURNAVEL MONICA
2020-08-24, 11:00:01 - 12:00:00 PANCHIOSU ANDREI
2020-08-24, 12:00:01 - 13:00:00 VIERU CARMEN ELENA
2020-08-24, 13:00:01 - 14:00:00 STATE STEFANIA
2020-08-24, 14:00:01 - 15:00:00 PETREAN VASILE FLORIN
2020-08-24, 15:00:01 - 16:00:00 HUSTIUC STEFAN
2020-08-24, 16:00:01 - 17:00:00 MICULESCU ALEXANDRA ELENA
2020-08-24, 17:00:01 - 18:00:00 PETO ADEL KRISZTINA
2020-08-24, 18:00:01 - 19:00:00 DOROBANTU ADRIANA FLORENTINA
2020-08-24, 19:00:01 - 20:00:00 SALCUDEAN DANIELA ANAMARIA
2020-08-24, 20:00:01 - 21:00:00 STAN ADINA
2020-08-25, 09:00:01 - 10:00:00 NISTOR CLAUDIU
2020-08-25, 10:00:01 - 11:00:00 BALTAC SORINA
2020-08-25, 11:00:01 - 12:00:00 CIORTAN MIHAELA CRISTINA
2020-08-25, 12:00:01 - 13:00:00 OPREA MARIANA
2020-08-25, 13:00:01 - 14:00:00 ROMAN COSMINA
2020-08-25, 14:00:01 - 15:00:00 IFRIM IRINA
2020-08-25, 15:00:01 - 16:00:00 SZABO ESTERA GHIZELA
2020-08-25, 16:00:01 - 17:00:00 GHERGHINEL GEORGE MADALIN
2020-08-25, 17:00:01 - 18:00:00 LUCA ANDREI DENIS
2020-08-25, 18:00:01 - 19:00:00 RUS SERGIU COSMIN
2020-08-25, 19:00:01 - 20:00:00 SAMOILA IONUT
2020-08-25, 20:00:01 - 21:00:00 MATEI STEFAN
2020-08-26, 09:00:01 - 10:00:00 PRETORIAN CRISTINA MARIA
2020-08-26, 10:00:01 - 11:00:00 DAMIAN DANIELA CAMELIA
2020-08-26, 11:00:01 - 12:00:00 TIRLOI MIHAELA
2020-08-26, 12:00:01 - 13:00:00 IVAN ADRIANA
2020-08-26, 13:00:01 - 14:00:00 POPESCU OVIDIU
2020-08-26, 14:00:01 - 15:00:00 NODEA LUCIAN DANIEL
2020-08-26, 15:00:01 - 16:00:00 ENITA MARIUS
2020-08-26, 16:00:01 - 17:00:00 STOICA ANA -MARIA
2020-08-26, 17:00:01 - 18:00:00 CRACIUN DORIAN ANDREI
2020-08-26, 18:00:01 - 19:00:00 MARGESCU EMIL
2020-08-26, 19:00:01 - 20:00:00 BUSUIOC COSMIN
2020-08-26, 20:00:01 - 21:00:00 GAVRIL BURLUI MONICA
2020-08-27, 09:00:01 - 10:00:00 ALI EMIR-CAN
2020-08-27, 10:00:01 - 11:00:00 CRISTEA MIHAELA
2020-08-27, 11:00:01 - 12:00:00 CALIN DOINITA
2020-08-27, 12:00:01 - 13:00:00 BAGU GEORGE MARIUS
2020-08-27, 13:00:01 - 14:00:00 ROMANYUK MARIA
2020-08-27, 14:00:01 - 15:00:00 SLEAM ANDREI DUMITRU
2020-08-27, 15:00:01 - 16:00:00 NEACSU ADRIAN
2020-08-27, 16:00:01 - 17:00:00 HABEL RENATE ILDIKO
2020-08-27, 17:00:01 - 18:00:00 FLUTUREL DANIEL VLADUT
2020-08-27, 18:00:01 - 19:00:00 ANTON ANNAMARIA
2020-08-27, 19:00:01 - 20:00:00 STRUNGAREANU DANIEL
2020-08-27, 20:00:01 - 21:00:00 FOGARASI CRISTINA
2020-08-28, 09:00:01 - 10:00:00 DINCA NICOLETA
2020-08-28, 10:00:01 - 11:00:00 MAILAT DAMARIS
2020-08-28, 11:00:01 - 12:00:00 RISTEA LILIANA
2020-08-28, 12:00:01 - 13:00:00 BUDASU LAURA RAMONA
2020-08-28, 13:00:01 - 14:00:00 COZMA IOANA CRISTINA
2020-08-28, 14:00:01 - 15:00:00 MARINGICA MIHAELA
2020-08-28, 15:00:01 - 16:00:00 EPURE IOANA
2020-08-28, 16:00:01 - 17:00:00 MANOLE FLORENTINA
2020-08-28, 17:00:01 - 18:00:00 POPA GEORGIANA ANCUTA
2020-08-28, 18:00:01 - 19:00:00 TALASMAN BOGDAN
2020-08-28, 19:00:01 - 20:00:00 POPA SERGIU MARIAN
2020-08-28, 20:00:01 - 21:00:00 TOCU ELENA
2020-08-29, 09:00:01 - 10:00:00 CONSTANTIN IOANA
2020-08-29, 10:00:01 - 11:00:00 ROSU IRINA ELENA
2020-08-29, 11:00:01 - 12:00:00 TULIMAN FLORENTINA
2020-08-29, 12:00:01 - 13:00:00 GABOR CIRESICA
2020-08-29, 13:00:01 - 14:00:00 STANUSI DANIELA
2020-08-29, 14:00:01 - 15:00:00 SANDULEASA NARCISA LUCIA
2020-08-29, 15:00:01 - 16:00:00 MADESCU ADELINA MARIANA
2020-08-29, 16:00:01 - 17:00:00 PREDESCU LIVIU CRISTIAN
2020-08-29, 17:00:01 - 18:00:00 MICSUNESCU SORIN
2020-08-29, 18:00:01 - 19:00:00 SIBIESCU ADRIAN CRISTIAN
2020-08-29, 19:00:01 - 20:00:00 DUMITRASCU ILIE
2020-08-29, 20:00:01 - 21:00:00 OLARIU IOAN SEBASTIAN
2020-08-30, 09:00:01 - 10:00:00 COTET CHIPER IULIANA
2020-08-30, 10:00:01 - 11:00:00 TOIA GEORGE
2020-08-30, 11:00:01 - 12:00:00 CIRJAN CODRUT
2020-08-30, 12:00:01 - 13:00:00 BEREA MIHAELA
2020-08-30, 13:00:01 - 14:00:00 ROCHEANU CORINA
2020-08-30, 14:00:01 - 15:00:00 DAMIAN ANA-MARIA
2020-08-30, 15:00:01 - 16:00:00 CRETU MARIANA
2020-08-30, 16:00:01 - 17:00:00 PRODAN NICULAE
2020-08-30, 17:00:01 - 18:00:00 PRINOSE ALEXANDRU
2020-08-30, 18:00:01 - 19:00:00 DUDUMAN DUMITRU GABRIEL
2020-08-30, 19:00:01 - 20:00:00 FILIMON GABRIELA
2020-08-30, 20:00:01 - 21:00:00 DEMETER ARPAD
2020-08-31, 09:00:01 - 10:00:00 SZIGYARTO EVA
2020-08-31, 10:00:01 - 11:00:00 ARABOLU MARIAN CRISTIAN
2020-08-31, 11:00:01 - 12:00:00 MIHAI ANA
2020-08-31, 12:00:01 - 13:00:00 ISTRATE TEODOSIEA
2020-08-31, 13:00:01 - 14:00:00 ANCA ROMEO
2020-08-31, 14:00:01 - 15:00:00 DATCU MARIUS
2020-08-31, 15:00:01 - 16:00:00 MURGEANU MIHAI ALEXANDRU
2020-08-31, 16:00:01 - 17:00:00 MORARU ADRIAN
2020-08-31, 17:00:01 - 18:00:00 APACZAI MONICA
2020-08-31, 18:00:01 - 19:00:00 DOBRICA STEFANITA
2020-08-31, 19:00:01 - 20:00:00 GRAURE VALENTIN IONUT
2020-08-31, 20:00:01 - 21:00:00 VINTILA ANDREI MIHAI
2020-09-01, 09:00:01 - 10:00:00 GUTAN DIANA CRISTINA
2020-09-01, 10:00:01 - 11:00:00 GOSEA IONUT LUCIAN
2020-09-01, 11:00:01 - 12:00:00 PRICOPE ANDREI
2020-09-01, 12:00:01 - 13:00:00 VISAN MONICA
2020-09-01, 13:00:01 - 14:00:00 MIRAUTA COSMIN
2020-09-01, 14:00:01 - 15:00:00 DEACONU VICTORIA ANAMARIA
2020-09-01, 15:00:01 - 16:00:00 IUGA GABRIELA ANCA
2020-09-01, 16:00:01 - 17:00:00 TUDOR CRISTINA
2020-09-01, 17:00:01 - 18:00:00 STEFANITA CRISTINA OANA
2020-09-01, 18:00:01 - 19:00:00 OPREA CATALIN ALIN
2020-09-01, 19:00:01 - 20:00:00 VLAD RAMONA
2020-09-01, 20:00:01 - 21:00:00 BUCATARU CONSTANTIN COSMIN
2020-09-02, 09:00:01 - 10:00:00 GENUNCHE EDUARD
2020-09-02, 10:00:01 - 11:00:00 PIRVAN CATALINA DANIELA
2020-09-02, 11:00:01 - 12:00:00 TOCARIUC MARIANA
2020-09-02, 12:00:01 - 13:00:00 OPREA ADRIAN
2020-09-02, 13:00:01 - 14:00:00 IACOB ELISABETA
2020-09-02, 14:00:01 - 15:00:00 PISARU KATALIN
2020-09-02, 15:00:01 - 16:00:00 ENE FLORIN OVIDIU
2020-09-02, 16:00:01 - 17:00:00 OROS VLAD FLAVIUS
2020-09-02, 17:00:01 - 18:00:00 ROSIORU MARILENA
2020-09-02, 18:00:01 - 19:00:00 CALIN VALENTINA
2020-09-02, 19:00:01 - 20:00:00 HAIDER CSABA
2020-09-02, 20:00:01 - 21:00:00 DINESCU VLADUT CONSTANTIN
2020-09-03, 09:00:01 - 10:00:00 METEA ALEXANDRA
2020-09-03, 10:00:01 - 11:00:00 BOTICI LUCIA
2020-09-03, 11:00:01 - 12:00:00 CUMPANA STEFAN NICOLAE
2020-09-03, 12:00:01 - 13:00:00 DINCA DANIELA MIHAELA
2020-09-03, 13:00:01 - 14:00:00 BOLOVAN VALERICA
2020-09-03, 14:00:01 - 15:00:00 CIOBANU ECATERINA
2020-09-03, 15:00:01 - 16:00:00 FETCU LAURA
2020-09-03, 16:00:01 - 17:00:00 BENYI ATTILA
2020-09-03, 17:00:01 - 18:00:00 SAV CORINA
2020-09-03, 18:00:01 - 19:00:00 CHIRU IULIAN FLORIN
2020-09-03, 19:00:01 - 20:00:00 CATRINOIU ANCUTA
2020-09-03, 20:00:01 - 21:00:00 RAMFU VASILE
2020-09-04, 09:00:01 - 10:00:00 BOTEA MIHAELA
2020-09-04, 10:00:01 - 11:00:00 GRIGORE VIORICA ELENA
2020-09-04, 11:00:01 - 12:00:00 PLOPEANU VALENTIN
2020-09-04, 12:00:01 - 13:00:00 OSTAHE MIHAELA GABRIELA
2020-09-04, 13:00:01 - 14:00:00 TOADER DANIEL
2020-09-04, 14:00:01 - 15:00:00 MIRON ANA
2020-09-04, 15:00:01 - 16:00:00 STEFAN MIHAELA
2020-09-04, 16:00:01 - 17:00:00 CIOCAN RAMONA
2020-09-04, 17:00:01 - 18:00:00 STAN LUMINITA ROXANA
2020-09-04, 18:00:01 - 19:00:00 SUCIU TIMEA
2020-09-04, 19:00:01 - 20:00:00 MIHOCIU MARIUS ADRIAN
2020-09-04, 20:00:01 - 21:00:00 PENELEA MARIUS
2020-09-05, 09:00:01 - 10:00:00 VACARUS VALENTINA
2020-09-05, 10:00:01 - 11:00:00 RADU ROXANA
2020-09-05, 11:00:01 - 12:00:00 IACOB LAURA
2020-09-05, 12:00:01 - 13:00:00 GIUGIUC GEORGIANA
2020-09-05, 13:00:01 - 14:00:00 DINU VICTOR
2020-09-05, 14:00:01 - 15:00:00 BADESCU BETY
2020-09-05, 15:00:01 - 16:00:00 COLESNIC VLAD
2020-09-05, 16:00:01 - 17:00:00 BARZUCA IOAN
2020-09-05, 17:00:01 - 18:00:00 PATROLEA GEORGIANA
2020-09-05, 18:00:01 - 19:00:00 SIMERIA COSMIN
2020-09-05, 19:00:01 - 20:00:00 BRASTAN ADELA
2020-09-05, 20:00:01 - 21:00:00 MUNTEANU FLORIN
2020-09-06, 09:00:01 - 10:00:00 PLESCA OVIDIU
2020-09-06, 10:00:01 - 11:00:00 BREAHNA SORIN
2020-09-06, 11:00:01 - 12:00:00 GRADINARU RADU CONSTANTIN
2020-09-06, 12:00:01 - 13:00:00 PROFIR BIANCA ANDREEA
2020-09-06, 13:00:01 - 14:00:00 VERBONCU MIHAELA
2020-09-06, 14:00:01 - 15:00:00 GRECIANU CAMELIA
2020-09-06, 15:00:01 - 16:00:00 IACOB ELENA RUJA
2020-09-06, 16:00:01 - 17:00:00 MEZAT VASILE
2020-09-06, 17:00:01 - 18:00:00 MINDROI FELIX FLORIN
2020-09-06, 18:00:01 - 19:00:00 GHERGHINOIU MIRELA
2020-09-06, 19:00:01 - 20:00:00 CROITORU MIHAI
2020-09-06, 20:00:01 - 21:00:00 POPESCU BENIAMIN
2020-09-07, 09:00:01 - 10:00:00 ARAMBASA ANDREEA
2020-09-07, 10:00:01 - 11:00:00 CIORIIA GHEORGHE GEORGIAN
2020-09-07, 11:00:01 - 12:00:00 IACOB PARASCHIVA ANDREEA
2020-09-07, 12:00:01 - 13:00:00 În curs de validare
2020-09-07, 13:00:01 - 14:00:00 ULEANU MELINDA
2020-09-07, 14:00:01 - 15:00:00 PETRICIOU MIHAELA-ANTOANELA
2020-09-07, 15:00:01 - 16:00:00 RADU IONUT ALEXANDRU
2020-09-07, 16:00:01 - 17:00:00 GROSU MONICA
2020-09-07, 17:00:01 - 18:00:00 TUDUR ADINA
2020-09-07, 18:00:01 - 19:00:00 CHINDREAN CORINA-IOANA
2020-09-07, 19:00:01 - 20:00:00 LUPU ANDREI EMANUEL
2020-09-07, 20:00:01 - 21:00:00 AMIHAESEI COSMIN PETRISOR
2020-09-08, 09:00:01 - 10:00:00 URSA ANGELA
2020-09-08, 10:00:01 - 11:00:00 MARIN MARIA GEORGETA
2020-09-08, 11:00:01 - 12:00:00 CHINDREAN CORINA-IOANA
2020-09-08, 12:00:01 - 13:00:00 EPURE GHEORGHE
2020-09-08, 13:00:01 - 14:00:00 KOCSIS NORBERT
2020-09-08, 14:00:01 - 15:00:00 PIRVULESCU SILVIU LUCIAN
2020-09-08, 15:00:01 - 16:00:00 IONESCU IOAN GABRIEL
2020-09-08, 16:00:01 - 17:00:00 RADU LAURENTIU
2020-09-08, 17:00:01 - 18:00:00 MOCANU OCTAVIAN
2020-09-08, 18:00:01 - 19:00:00 MITCA ANDREEA PETRONELA
2020-09-08, 19:00:01 - 20:00:00 HODOR-MAXIM MARGARETA ERIKA
2020-09-08, 20:00:01 - 21:00:00 GLIGA MIOARA MARIANA ANDREEA
2020-09-09, 09:00:01 - 10:00:00 GHERGA ROXANA ELENA
2020-09-09, 10:00:01 - 11:00:00 DOBRE DANIEL MIHAITA
2020-09-09, 11:00:01 - 12:00:00 TIMIS IOAN
2020-09-09, 12:00:01 - 13:00:00 MAILAT CLAUDIA
2020-09-09, 13:00:01 - 14:00:00 STROIE IULIAN NICUSOR
2020-09-09, 14:00:01 - 15:00:00 STANC LAURENTIU CRISTIAN
2020-09-09, 15:00:01 - 16:00:00 MOISA CORINA
2020-09-09, 16:00:01 - 17:00:00 SOARE DENISA GABRIELA
2020-09-09, 17:00:01 - 18:00:00 ROSNITCHE IULIAN
2020-09-09, 18:00:01 - 19:00:00 BACIU ANCA DIANA
2020-09-09, 19:00:01 - 20:00:00 CHINDREAN CORINA-IOANA
2020-09-09, 20:00:01 - 21:00:00 HALIP MIHAI VALENTIN
2020-09-10, 09:00:01 - 10:00:00 GHERGHE COSTINEL PETRISOR
2020-09-10, 10:00:01 - 11:00:00 STANICA STANOIU RAMONA
2020-09-10, 11:00:01 - 12:00:00 HUIDU MARIOARA
2020-09-10, 12:00:01 - 13:00:00 BALAZS HUNOR
2020-09-10, 13:00:01 - 14:00:00 IONITA LUCIAN
2020-09-10, 14:00:01 - 15:00:00 BLAGOSLOV ISABELLA MARIA
2020-09-10, 15:00:01 - 16:00:00 BOTEZATU ALINA MIOARA
2020-09-10, 16:00:01 - 17:00:00 GHEORGHE MIHAI CONSTANTIN
2020-09-10, 17:00:01 - 18:00:00 HELITIANU MARIANA
2020-09-10, 18:00:01 - 19:00:00 MARICA NICOLETA
2020-09-10, 19:00:01 - 20:00:00 BORDEAN CAMELIA BIANCA
2020-09-10, 20:00:01 - 21:00:00 BORDAS IZABELA CLAUDIA
2020-09-11, 09:00:01 - 10:00:00 ARICIUC ANCA GABRIELA
2020-09-11, 10:00:01 - 11:00:00 PETRARU BOGDAN
2020-09-11, 11:00:01 - 12:00:00 SALA BELA ELEMIR
2020-09-11, 12:00:01 - 13:00:00 BORTEANU MIHAI DANIEL
2020-09-11, 13:00:01 - 14:00:00 LEAHA MARIANA
2020-09-11, 14:00:01 - 15:00:00 BUZABRICI-FILIPESCU MIHAELA
2020-09-11, 15:00:01 - 16:00:00 STAMATIN MIRELA
2020-09-11, 16:00:01 - 17:00:00 PIRJOL ELENA
2020-09-11, 17:00:01 - 18:00:00 TUDOR ALINA
2020-09-11, 18:00:01 - 19:00:00 KALUSI ADNANA-MARCELA
2020-09-11, 19:00:01 - 20:00:00 RUSE LOREDANA LILIANA
2020-09-11, 20:00:01 - 21:00:00 NITU IRINELA
2020-09-12, 09:00:01 - 10:00:00 IONESCU SOFIA
2020-09-12, 10:00:01 - 11:00:00 MILITARU FLORENTINA
2020-09-12, 11:00:01 - 12:00:00 POPA ERIDENTA
2020-09-12, 12:00:01 - 13:00:00 SIMION IULIANA GABRIELA
2020-09-12, 13:00:01 - 14:00:00 MOISII GABRIEL
2020-09-12, 14:00:01 - 15:00:00 MIRCEA VIOLETA
2020-09-12, 15:00:01 - 16:00:00 PIRVAN CLAUDIU LAURENTIU
2020-09-12, 16:00:01 - 17:00:00 HRISCU MIHAELA
2020-09-12, 17:00:01 - 18:00:00 CONSTANTIN PAUL
2020-09-12, 18:00:01 - 19:00:00 TRAISTARU IRINA CRISTIANA
2020-09-12, 19:00:01 - 20:00:00 VASILIU DIANA
2020-09-12, 20:00:01 - 21:00:00 BOJIN FILIP FLORENTIN
2020-09-13, 09:00:01 - 10:00:00 ROTARECI MADALIN
2020-09-13, 10:00:01 - 11:00:00 UNGUREANU RAZVAN GEORGE
2020-09-13, 11:00:01 - 12:00:00 MANEA ANDREI
2020-09-13, 12:00:01 - 13:00:00 ANTONIE ALEXANDRU
2020-09-13, 13:00:01 - 14:00:00 NOVAC MIHAI
2020-09-13, 14:00:01 - 15:00:00 CORNEA ELENA MARIA
2020-09-13, 15:00:01 - 16:00:00 COSTEA IOAN
2020-09-13, 16:00:01 - 17:00:00 TAMAS IOAN GEORGE
2020-09-13, 17:00:01 - 18:00:00 În curs de validare
2020-09-13, 18:00:01 - 19:00:00 CASARU CRISTIAN
2020-09-13, 19:00:01 - 20:00:00 LEOVEANU OANA MARIANA
2020-09-13, 20:00:01 - 21:00:00 NEDELEA ANA
2020-09-14, 09:00:01 - 10:00:00 FEHER ENIKO
2020-09-14, 10:00:01 - 11:00:00 CIMPEAN RADU COSMIN
2020-09-14, 11:00:01 - 12:00:00 DOROBANTU FLORINA ADRIANA
2020-09-14, 12:00:01 - 13:00:00 VOICU EDITA LIVIA
2020-09-14, 13:00:01 - 14:00:00 STAN LENUTA
2020-09-14, 14:00:01 - 15:00:00 DUMITRU CLAUDIU
2020-09-14, 15:00:01 - 16:00:00 HIRTOPANU MARIA
2020-09-14, 16:00:01 - 17:00:00 LAZURCA DANIEL
2020-09-14, 17:00:01 - 18:00:00 KOVACS DANUT NICOLAE
2020-09-14, 18:00:01 - 19:00:00 RUSZ TAMAS DANIEL
2020-09-14, 19:00:01 - 20:00:00 PIPIN IULIAN
2020-09-14, 20:00:01 - 21:00:00 TRIFAN MIHAELA
2020-09-15, 09:00:01 - 10:00:00 MIRONESCU ADRIANA
2020-09-15, 10:00:01 - 11:00:00 BRINZA MARIA
2020-09-15, 11:00:01 - 12:00:00 PASTOR ELENA
2020-09-15, 12:00:01 - 13:00:00 CARAGIN MARIA MAGDALENA
2020-09-15, 13:00:01 - 14:00:00 PANA PETRE
2020-09-15, 14:00:01 - 15:00:00 CAZACU CRISTIAN
2020-09-15, 15:00:01 - 16:00:00 VELICA TEODORA
2020-09-15, 16:00:01 - 17:00:00 BOBOACA FLORINA GEORGIANA
2020-09-15, 17:00:01 - 18:00:00 MINCU VALENTINA CRISTINA
2020-09-15, 18:00:01 - 19:00:00 POPA CATALIN
2020-09-15, 19:00:01 - 20:00:00 POPA ERIDENTA
2020-09-15, 20:00:01 - 21:00:00 BULGARI RADU
2020-09-16, 09:00:01 - 10:00:00 IVAN VIOLETA
2020-09-16, 10:00:01 - 11:00:00 KIRDAR ELIF
2020-09-16, 11:00:01 - 12:00:00 TONU IONICA
2020-09-16, 12:00:01 - 13:00:00 SCHALL NIKOLAUS
2020-09-16, 13:00:01 - 14:00:00 POPA ALEXANDRU
2020-09-16, 14:00:01 - 15:00:00 POPA GEORGIANA ANCUTA
2020-09-16, 15:00:01 - 16:00:00 MOLDOVAN DANIEL IOAN
2020-09-16, 16:00:01 - 17:00:00 CHIRCA MARIANA
2020-09-16, 17:00:01 - 18:00:00 GHIMIS IONUT-FLORIN
2020-09-16, 18:00:01 - 19:00:00 LUPU RAZVAN TOMA
2020-09-16, 19:00:01 - 20:00:00 CORSAU ANDREI COSMIN
2020-09-16, 20:00:01 - 21:00:00 NISTOR MARIUS
2020-09-17, 09:00:01 - 10:00:00 BARBU ANA
2020-09-17, 10:00:01 - 11:00:00 STOICA OANA ELENA
2020-09-17, 11:00:01 - 12:00:00 CANTA LENUTA DANIELA
2020-09-17, 12:00:01 - 13:00:00 MICLE CORNEL
2020-09-17, 13:00:01 - 14:00:00 SZOBO ALPOR
2020-09-17, 14:00:01 - 15:00:00 ISPAS DAN LUCIAN
2020-09-17, 15:00:01 - 16:00:00 BOBIA ANA
2020-09-17, 16:00:01 - 17:00:00 TUDOR GABRIELA
2020-09-17, 17:00:01 - 18:00:00 CIOCOI GHEORGHE
2020-09-17, 18:00:01 - 19:00:00 MANTU MARIAN CATALIN
2020-09-17, 19:00:01 - 20:00:00 GUJAN ELENA CRISTINA
2020-09-17, 20:00:01 - 21:00:00 EGHET VIOLETA
2020-09-18, 09:00:01 - 10:00:00 MARMUREANU ALEXANDRU GABRIEL
2020-09-18, 10:00:01 - 11:00:00 CHIRIAC LUDMILA
2020-09-18, 11:00:01 - 12:00:00 GIUGLEA MARINA
2020-09-18, 12:00:01 - 13:00:00 GAVRILAS MADALINA STEFANA
2020-09-18, 13:00:01 - 14:00:00 DINU NICOLETA
2020-09-18, 14:00:01 - 15:00:00 RADU DOINITA-LUCICA
2020-09-18, 15:00:01 - 16:00:00 OBREJA CORINA
2020-09-18, 16:00:01 - 17:00:00 COJOCARU ADRIANA GABRIELA
2020-09-18, 17:00:01 - 18:00:00 RUSCAL GAROFITA ROZALIA
2020-09-18, 18:00:01 - 19:00:00 SPINU NICOLETA
2020-09-18, 19:00:01 - 20:00:00 PETRULE ANDREEA
2020-09-18, 20:00:01 - 21:00:00 LACO ANCA LAURA
2020-09-19, 09:00:01 - 10:00:00 STRELNYK FLORENTINA
2020-09-19, 10:00:01 - 11:00:00 SUCEVEANU MARIAN
2020-09-19, 11:00:01 - 12:00:00 LALUSI MARIUS DECEBAL
2020-09-19, 12:00:01 - 13:00:00 SPIRIDON CONSTANTIN
2020-09-19, 13:00:01 - 14:00:00 BOBE ANDREI MIHAI
2020-09-19, 14:00:01 - 15:00:00 ZGIMBAU GEANINA ROXANA
2020-09-19, 15:00:01 - 16:00:00 MICU MARILENA-NICOLETA
2020-09-19, 16:00:01 - 17:00:00 HRISTEA LAZAR ANDREEA MIHAELA
2020-09-19, 17:00:01 - 18:00:00 CARAUSAN ZOLTAN
2020-09-19, 18:00:01 - 19:00:00 OLTEAN VASILE BOGDAN
2020-09-19, 19:00:01 - 20:00:00 CONSTANTIN TEODOR
2020-09-19, 20:00:01 - 21:00:00 SURUGIU CRISTINA SIMONA
2020-09-20, 09:00:01 - 10:00:00 ASAVOAE ALINA
2020-09-20, 10:00:01 - 11:00:00 OLARU ANA-MARIA
2020-09-20, 11:00:01 - 12:00:00 ARDEAN ANA-MARIA
2020-09-20, 12:00:01 - 13:00:00 SERAN ANDREI
2020-09-20, 13:00:01 - 14:00:00 CAPRARU ANA-MARIA
2020-09-20, 14:00:01 - 15:00:00 BOLDIS IONUT CATALIN
2020-09-20, 15:00:01 - 16:00:00 GRECU BOGDAN
2020-09-20, 16:00:01 - 17:00:00 DEDIU GABRIEL SORIN
2020-09-20, 17:00:01 - 18:00:00 IARMOS LUCIAN
2020-09-20, 18:00:01 - 19:00:00 BOJAN ANDREIA
2020-09-20, 19:00:01 - 20:00:00 ZAHARIA ANA VICTORITA
2020-09-20, 20:00:01 - 21:00:00 MANDRU MIHAI NARCIS
2020-09-21, 09:00:01 - 10:00:00 GHEJU ANTOANELA
2020-09-21, 10:00:01 - 11:00:00 BERCEANU CLAUDIU
2020-09-21, 11:00:01 - 12:00:00 MICHIS DANIELA
2020-09-21, 12:00:01 - 13:00:00 IVANCEA ANA-MARIA
2020-09-21, 13:00:01 - 14:00:00 BUCSA ADORIA MIRELA
2020-09-21, 14:00:01 - 15:00:00 FODOR ELENA CARMEN
2020-09-21, 15:00:01 - 16:00:00 TUDORACHE IRINA
2020-09-21, 16:00:01 - 17:00:00 DUMITRESCU STOICA DRAGOS
2020-09-21, 17:00:01 - 18:00:00 SZVINYUK CSABA
2020-09-21, 18:00:01 - 19:00:00 COSTIN IULIAN CATALIN
2020-09-21, 19:00:01 - 20:00:00 RADULESCU ADRIAN
2020-09-21, 20:00:01 - 21:00:00 CHIRU ADELAIDA SILICA
2020-09-22, 09:00:01 - 10:00:00 SUBA AUREL SORIN
2020-09-22, 10:00:01 - 11:00:00 COLIOGLU TUDORITA DOINA
2020-09-22, 11:00:01 - 12:00:00 GHINITA CONSTANTIN
2020-09-22, 12:00:01 - 13:00:00 PETCU IRINA
2020-09-22, 13:00:01 - 14:00:00 STIMER SIMONA
2020-09-22, 14:00:01 - 15:00:00 RADULESCU ADRIAN
2020-09-22, 15:00:01 - 16:00:00 GHEORGHE MIHAI ALEXANDRU
2020-09-22, 16:00:01 - 17:00:00 NEMTANU MONICA
2020-09-22, 17:00:01 - 18:00:00 PISTOL GHEORGHE
2020-09-22, 18:00:01 - 19:00:00 NECULA COSMIN
2020-09-22, 19:00:01 - 20:00:00 LUNGU MIHAIL
2020-09-22, 20:00:01 - 21:00:00 ORBEAN LIANA
2020-09-23, 09:00:01 - 10:00:00 TANASA NECULAI
2020-09-23, 10:00:01 - 11:00:00 PAVAL DANIELA
2020-09-23, 11:00:01 - 12:00:00 MARCAU ALIANA GABRIELA
2020-09-23, 12:00:01 - 13:00:00 TRICA NICULINA
2020-09-23, 13:00:01 - 14:00:00 TAMIRJAN IRINA
2020-09-23, 14:00:01 - 15:00:00 KNOBLAU ILDIKO
2020-09-23, 15:00:01 - 16:00:00 CICEU PAUL RAZVAN
2020-09-23, 16:00:01 - 17:00:00 SIRBU ALEXANDRU
2020-09-23, 17:00:01 - 18:00:00 MUSAT ALINA
2020-09-23, 18:00:01 - 19:00:00 ZAMFIR GABRIELA
2020-09-23, 19:00:01 - 20:00:00 GOTZ BIANCA
2020-09-23, 20:00:01 - 21:00:00 IOSIF SIMONA
2020-09-24, 09:00:01 - 10:00:00 COSMESCU VALENTIN EUGEN
2020-09-24, 10:00:01 - 11:00:00 GORAN DANIELA CORINA
2020-09-24, 11:00:01 - 12:00:00 MINDRILA ADELA VIOLETA
2020-09-24, 12:00:01 - 13:00:00 LUNGU LARISA
2020-09-24, 13:00:01 - 14:00:00 SCHRITER ZOIA
2020-09-24, 14:00:01 - 15:00:00 GRAMOIU ROXANA ILEANA
2020-09-24, 15:00:01 - 16:00:00 SOARICE STELA
2020-09-24, 16:00:01 - 17:00:00 IONESCU GHEORGHE
2020-09-24, 17:00:01 - 18:00:00 ENE LENUTA
2020-09-24, 18:00:01 - 19:00:00 NECULAE ANDREEA ALEXANDRA
2020-09-24, 19:00:01 - 20:00:00 LORINCZ MIKLOS
2020-09-24, 20:00:01 - 21:00:00 PINDICI GEORGE
2020-09-25, 09:00:01 - 10:00:00 VALCIU LAURA
2020-09-25, 10:00:01 - 11:00:00 BALTARU FLORINA ELENA
2020-09-25, 11:00:01 - 12:00:00 HUIDU GABRIEL
2020-09-25, 12:00:01 - 13:00:00 MUSA IONEL-SORIN
2020-09-25, 13:00:01 - 14:00:00 DANGULEA SERGIU
2020-09-25, 14:00:01 - 15:00:00 NAPALCOV IVAN STEFAN
2020-09-25, 15:00:01 - 16:00:00 BICAN ANDRADA GEORGIANA
2020-09-25, 16:00:01 - 17:00:00 GYARFAS CSILLA
2020-09-25, 17:00:01 - 18:00:00 NITA VICTOR
2020-09-25, 18:00:01 - 19:00:00 ADAVIDOAIE GEORGIANA GRATIELA
2020-09-25, 19:00:01 - 20:00:00 BORBEL IOAN
2020-09-25, 20:00:01 - 21:00:00 POP ALINA SIMONA
2020-09-26, 09:00:01 - 10:00:00 RADU VASILE
2020-09-26, 10:00:01 - 11:00:00 FANESAN NICOLAE MUGUREL
2020-09-26, 11:00:01 - 12:00:00 TUDOSE IONEL
2020-09-26, 12:00:01 - 13:00:00 VLAD PETRU FLORIAN
2020-09-26, 13:00:01 - 14:00:00 BALABAN HORATIU
2020-09-26, 14:00:01 - 15:00:00 GHERASIM CAMELIA MARIANA
2020-09-26, 15:00:01 - 16:00:00 MARZAVAN SULTANA
2020-09-26, 16:00:01 - 17:00:00 BRASLASU ELENA CLAUDIA
2020-09-26, 17:00:01 - 18:00:00 COROIAN IZABELA GEORGIANA
2020-09-26, 18:00:01 - 19:00:00 DINU DANIELA
2020-09-26, 19:00:01 - 20:00:00 MARIS MARINELA RAMONA
2020-09-26, 20:00:01 - 21:00:00 CONSTANTIN ELENA
2020-09-27, 09:00:01 - 10:00:00 PICLISAN GEORGIAN
2020-09-27, 10:00:01 - 11:00:00 ILLYES PETER-PAL
2020-09-27, 11:00:01 - 12:00:00 MIHNEA CORINA
2020-09-27, 12:00:01 - 13:00:00 DROCAN CORNELIU STEFAN
2020-09-27, 13:00:01 - 14:00:00 POPA GEORGIANA
2020-09-27, 14:00:01 - 15:00:00 AMARGHIOALEI ILIE DANUT
2020-09-27, 15:00:01 - 16:00:00 ALEXANDRU BIANCA
2020-09-27, 16:00:01 - 17:00:00 PETREA ANAMARIA
2020-09-27, 17:00:01 - 18:00:00 NEGOITA GABRIELA
2020-09-27, 18:00:01 - 19:00:00 MUSAT ADRIAN
2020-09-27, 19:00:01 - 20:00:00 DIGNITO ROBERT
2020-09-27, 20:00:01 - 21:00:00 BOJAN MADALINA
2020-09-28, 09:00:01 - 10:00:00 STANCIU GHEORGHE
2020-09-28, 10:00:01 - 11:00:00 BELENYESI ALEXANDRU
2020-09-28, 11:00:01 - 12:00:00 GHIMAN LAURA
2020-09-28, 12:00:01 - 13:00:00 PANAIT VASILICA
2020-09-28, 13:00:01 - 14:00:00 MERCUREAN MARIA
2020-09-28, 14:00:01 - 15:00:00 BACAN CORNEL
2020-09-28, 15:00:01 - 16:00:00 STIBLI IOAN
2020-09-28, 16:00:01 - 17:00:00 DUMITRU MARIANA MIHAELA
2020-09-28, 17:00:01 - 18:00:00 DUMITRASCU CONSTANTIN MARIUS
2020-09-28, 18:00:01 - 19:00:00 TUDOR ELISABETA LOREDANA
2020-09-28, 19:00:01 - 20:00:00 ROMEDIA VIORICA ANCUTA
2020-09-28, 20:00:01 - 21:00:00 PUGNA DANIELA TEODORA
2020-09-29, 09:00:01 - 10:00:00 VASIESCU LOREDANA
2020-09-29, 10:00:01 - 11:00:00 SACHELARIE OCTAVIAN COSMIN
2020-09-29, 11:00:01 - 12:00:00 ANDREESCU IONUT CATALIN
2020-09-29, 12:00:01 - 13:00:00 TOADER ALIN CRISTIAN
2020-09-29, 13:00:01 - 14:00:00 NEDELIA ANA-MARIA
2020-09-29, 14:00:01 - 15:00:00 BONDRESCU CRISTINA -IONELA
2020-09-29, 15:00:01 - 16:00:00 OPREA CIPRIAN
2020-09-29, 16:00:01 - 17:00:00 DOROJAN DRAGOS
2020-09-29, 17:00:01 - 18:00:00 HUIDU GABRIEL
2020-09-29, 18:00:01 - 19:00:00 NEGULESCU LAVINIA
2020-09-29, 19:00:01 - 20:00:00 MINZALA DOINA
2020-09-29, 20:00:01 - 21:00:00 PRICOP ANTON
2020-09-30, 09:00:01 - 10:00:00 VADUVA CORINA STELUTA
2020-09-30, 10:00:01 - 11:00:00 FUICA ALEXANDRU GABRIEL
2020-09-30, 11:00:01 - 12:00:00 MATEI ADRIANA
2020-09-30, 12:00:01 - 13:00:00 POSTOLACHE NICOLAE CRISTIAN
2020-09-30, 13:00:01 - 14:00:00 KOVESDI FRANCISC
2020-09-30, 14:00:01 - 15:00:00 TURCU GHEORGHE
2020-09-30, 15:00:01 - 16:00:00 RUSU IRINA GEORGIANA
2020-09-30, 16:00:01 - 17:00:00 CAPTIU DANIELA MARIA
2020-09-30, 17:00:01 - 18:00:00 NEACSU FELICIA DENISA
2020-09-30, 18:00:01 - 19:00:00 PUI SIMINA MARIA
2020-09-30, 19:00:01 - 20:00:00 NACA IULIA CRISTINA
2020-09-30, 20:00:01 - 21:00:00 CALUGARU ROBERT GABRIEL
2020-10-01, 09:00:01 - 10:00:00 ALBU MARIA IZABELA
2020-10-01, 10:00:01 - 11:00:00 SZASZ ALEXANDRA
2020-10-01, 11:00:01 - 12:00:00 PANAIT DIANA IONELA
2020-10-01, 12:00:01 - 13:00:00 PETRISOR FLORIN
2020-10-01, 13:00:01 - 14:00:00 EFTINOIU OANA MIRELA
2020-10-01, 14:00:01 - 15:00:00 GRECIANU CAMELIA
2020-10-01, 15:00:01 - 16:00:00 BRICIU IRINA AURITA
2020-10-01, 16:00:01 - 17:00:00 SMARANDACHE-NEGOI IEMINA SORINA
2020-10-01, 17:00:01 - 18:00:00 SIRBU GEORGE
2020-10-01, 18:00:01 - 19:00:00 SCURTU IONEL
2020-10-01, 19:00:01 - 20:00:00 MUSCALU GHEORGHE
2020-10-01, 20:00:01 - 21:00:00 POP EMILIA MONICA
2020-10-02, 09:00:01 - 10:00:00 OPRITA ADRIANA ELENA
2020-10-02, 10:00:01 - 11:00:00 HUIDU MARIOARA
2020-10-02, 11:00:01 - 12:00:00 IANCU MEDA ANAMARIA
2020-10-02, 12:00:01 - 13:00:00 NEAGU CRISTIAN OLIVIAN
2020-10-02, 13:00:01 - 14:00:00 OVREIU ANNE- MARIE
2020-10-02, 14:00:01 - 15:00:00 SZABO TIMEA MARIA
2020-10-02, 15:00:01 - 16:00:00 CALARASU DANIELA
2020-10-02, 16:00:01 - 17:00:00 STANCIOI ANDREEA NATALIA
2020-10-02, 17:00:01 - 18:00:00 COPOS GHEORGHE CONSTANTIN
2020-10-02, 18:00:01 - 19:00:00 BOGDAN-GANEA SMARANDA RALUCA
2020-10-02, 19:00:01 - 20:00:00 SARACHIE MONICA
2020-10-02, 20:00:01 - 21:00:00 SPATARU ADRIANA
2020-10-03, 09:00:01 - 10:00:00 SMADOI TORNEA CARMEN MARILENA
2020-10-03, 10:00:01 - 11:00:00 DOGARU IULIAN ALEXANDRU
2020-10-03, 11:00:01 - 12:00:00 CIREASE CRISTINA TEODORA
2020-10-03, 12:00:01 - 13:00:00 LAZANU SUZANA
2020-10-03, 13:00:01 - 14:00:00 SPIRIDON STEFAN
2020-10-03, 14:00:01 - 15:00:00 PETRESCU MIHAI ADRIAN
2020-10-03, 15:00:01 - 16:00:00 FLOREA GABRIELA CRISTIANA
2020-10-03, 16:00:01 - 17:00:00 DULERCEA ANDREEA VALENTINA
2020-10-03, 17:00:01 - 18:00:00 PASERE DIANA VIRGINIA
2020-10-03, 18:00:01 - 19:00:00 DRACEA OANA ELENA
2020-10-03, 19:00:01 - 20:00:00 CLINCIU CIPRIAN GABRIEL
2020-10-03, 20:00:01 - 21:00:00 CIOTIRCA ANGELA
2020-10-04, 09:00:01 - 10:00:00 ROSCA GEORGIANA MARIA
2020-10-04, 10:00:01 - 11:00:00 MANOLE GEORGE VENIAMIN
2020-10-04, 11:00:01 - 12:00:00 BOGDAN SIMONA VICTORIA
2020-10-04, 12:00:01 - 13:00:00 PALAMARIU ANDREEA
2020-10-04, 13:00:01 - 14:00:00 RADU IONEL COSMIN
2020-10-04, 14:00:01 - 15:00:00 BUBATU MARIA IULIANA
2020-10-04, 15:00:01 - 16:00:00 DIMA LUCICA
2020-10-04, 16:00:01 - 17:00:00 MACHIDON IOANA
2020-10-04, 17:00:01 - 18:00:00 PROT RAMONA ANDREEA
2020-10-04, 18:00:01 - 19:00:00 BURLACU NARCISA MARIA
2020-10-04, 19:00:01 - 20:00:00 PRICOB ANDREI-NARCIS
2020-10-04, 20:00:01 - 21:00:00 PETRE MIHAI
2020-10-05, 09:00:01 - 10:00:00 OLTENACU CRISTINA IONELA
2020-10-05, 10:00:01 - 11:00:00 LUPU MIHAELA VALERICA
2020-10-05, 11:00:01 - 12:00:00 BALATON RUDOLF
2020-10-05, 12:00:01 - 13:00:00 RUS ALEXANDRA
2020-10-05, 13:00:01 - 14:00:00 RIZEA MIHAELA CRISTINA
2020-10-05, 14:00:01 - 15:00:00 TUDOR CORNELIA ELISABETA
2020-10-05, 15:00:01 - 16:00:00 BUDEA SEBASTIAN MARIAN
2020-10-05, 16:00:01 - 17:00:00 IONITA CARMEN MARIANA
2020-10-05, 17:00:01 - 18:00:00 FRINCU ELENA MIHAELA
2020-10-05, 18:00:01 - 19:00:00 MACZAR ROBERT
2020-10-05, 19:00:01 - 20:00:00 BICA GABRIEL
2020-10-05, 20:00:01 - 21:00:00 SAVU GEORGIANA
2020-10-06, 09:00:01 - 10:00:00 SIMO OTILIA MONIKA
2020-10-06, 10:00:01 - 11:00:00 CONDURACHI SILVIA
2020-10-06, 11:00:01 - 12:00:00 NICA TEODORA CARMEN
2020-10-06, 12:00:01 - 13:00:00 NEGOITA DANIELA CRISTINA
2020-10-06, 13:00:01 - 14:00:00 PREDA STELICA
2020-10-06, 14:00:01 - 15:00:00 TURCU GABRIELA ELENA
2020-10-06, 15:00:01 - 16:00:00 BOARESCU VLAD COSMIN
2020-10-06, 16:00:01 - 17:00:00 RADU NICOLAE ADRIAN
2020-10-06, 17:00:01 - 18:00:00 DAMIAN ION
2020-10-06, 18:00:01 - 19:00:00 MACARENCO ADRIAN VICTOR
2020-10-06, 19:00:01 - 20:00:00 MOLDOVEANU IULIAN ANDREI
2020-10-06, 20:00:01 - 21:00:00 ULEANU CONSTANTIN
2020-10-07, 09:00:01 - 10:00:00 UJLAKI ERZSEBET TIMEA
2020-10-07, 10:00:01 - 11:00:00 POPESCU CRISTINA
2020-10-07, 11:00:01 - 12:00:00 JARCAU VALERICA
2020-10-07, 12:00:01 - 13:00:00 CHELARU ADRIAN
2020-10-07, 13:00:01 - 14:00:00 POPESCU ANCA MANUELA
2020-10-07, 14:00:01 - 15:00:00 BANCIU IONELA
2020-10-07, 15:00:01 - 16:00:00 DENES RODICA
2020-10-07, 16:00:01 - 17:00:00 SUMI PETER FERENCZ
2020-10-07, 18:00:01 - 19:00:00 FEHER NANDOR
2020-10-07, 19:00:01 - 20:00:00 BANDI IRINGO
2020-10-07, 20:00:01 - 21:00:00 COMAN ANDREEA LUMINITA
2020-10-08, 09:00:01 - 10:00:00 ENEA LILIANA
2020-10-08, 10:00:01 - 11:00:00 MATEESCU VALENTIN LAURENTIU
2020-10-08, 11:00:01 - 12:00:00 MACARENCO ADRIAN VICTOR
2020-10-08, 12:00:01 - 13:00:00 BURDUFARU OANA MADALINA
2020-10-08, 13:00:01 - 14:00:00 CONSTANTINESCU BOGDAN
2020-10-08, 14:00:01 - 15:00:00 NEICONI MIHAELA
2020-10-08, 15:00:01 - 16:00:00 TOMA GABRIEL
2020-10-08, 16:00:01 - 17:00:00 COLIOGLU TUDORITA DOINA
2020-10-08, 17:00:01 - 18:00:00 VACARUS STELIAN
2020-10-08, 18:00:01 - 19:00:00 LACATUS LOREDANA BIANCA
2020-10-08, 19:00:01 - 20:00:00 OROSZ JUDIT
2020-10-08, 20:00:01 - 21:00:00 PATRASCU MARCELIN
2020-10-09, 09:00:01 - 10:00:00 ABDUL-GANI ZEISAN BIANCA
2020-10-09, 10:00:01 - 11:00:00 MINZAT ROXANA PAULA
2020-10-09, 11:00:01 - 12:00:00 ZAINEA PAULA- EUGENIA
2020-10-09, 12:00:01 - 13:00:00 GAVRILA MIHAELA
2020-10-09, 13:00:01 - 14:00:00 STRUNGAREANU DANIEL
2020-10-09, 14:00:01 - 15:00:00 NEAGOE IOANA CRISTINA
2020-10-09, 15:00:01 - 16:00:00 HICIU MIRELA
2020-10-09, 16:00:01 - 17:00:00 SIRBU ELENA DANIELA
2020-10-09, 17:00:01 - 18:00:00 PETREA MIRELA
2020-10-09, 18:00:01 - 19:00:00 GINDAC EMANUEL-IONUT
2020-10-09, 19:00:01 - 20:00:00 DRAGAN ALBERT CONSTANTIN
2020-10-09, 20:00:01 - 21:00:00 CHIRU NINA MARIANA
2020-10-10, 09:00:01 - 10:00:00 MAROSIN FELIX
2020-10-10, 10:00:01 - 11:00:00 SIRBU IOAN
2020-10-10, 11:00:01 - 12:00:00 BUMBU ALEXANDRU
2020-10-10, 12:00:01 - 13:00:00 CHIRILA-PELAGHIE RAUL OVIDIU
2020-10-10, 13:00:01 - 14:00:00 CONTEA CRISTINA
2020-10-10, 14:00:01 - 15:00:00 DINU VICTOR
2020-10-10, 15:00:01 - 16:00:00 DANCIU ELENA CRISTINA
2020-10-10, 16:00:01 - 17:00:00 TABARAS NICOLETA GEORGETA
2020-10-10, 17:00:01 - 18:00:00 STOICA ANCA MARIA
2020-10-10, 18:00:01 - 19:00:00 IONESCU EMILIAN GEORGE EDUARD
2020-10-10, 19:00:01 - 20:00:00 PRUNIANU OANA
2020-10-10, 20:00:01 - 21:00:00 VASILE SILVIA
2020-10-11, 09:00:01 - 10:00:00 GEICU GIANI
2020-10-11, 10:00:01 - 11:00:00 DAN AURORA
2020-10-11, 11:00:01 - 12:00:00 ULMEANU IOANA ANDREEA
2020-10-11, 12:00:01 - 13:00:00 NEMESNICIUC-CERNELEAC RADU
2020-10-11, 13:00:01 - 14:00:00 MAN MIHAI VASILE
2020-10-11, 14:00:01 - 15:00:00 DUMITRU ANDREEA ALEXANDRA
2020-10-11, 15:00:01 - 16:00:00 CULBA RAUL FLORIN
2020-10-11, 16:00:01 - 17:00:00 GHERASE ELENA MAGDALENA
2020-10-11, 17:00:01 - 18:00:00 IACOV ROBERT
2020-10-11, 18:00:01 - 19:00:00 RADU GABRIEL
2020-10-11, 19:00:01 - 20:00:00 BUSICA AURA CRISTINA
2020-10-11, 20:00:01 - 21:00:00 ANDREESCU MARIANA
2020-10-12, 09:00:01 - 10:00:00 SZABO MAGDOLNA
2020-10-12, 10:00:01 - 11:00:00 FARCAS MILICA NICOLETA
2020-10-12, 11:00:01 - 12:00:00 ENESCU RODICA
2020-10-12, 12:00:01 - 13:00:00 BANAGA ALEXANDRU RADU
2020-10-12, 13:00:01 - 14:00:00 CIUBOTARU ECATERINA
2020-10-12, 14:00:01 - 15:00:00 MIRON SIMONA CARMEN
2020-10-12, 15:00:01 - 16:00:00 CURTVELI LAURA
2020-10-12, 16:00:01 - 17:00:00 HANT CRISTIAN-DUMITRU
2020-10-12, 17:00:01 - 18:00:00 BADALA ANDRA GEORGIANA
2020-10-12, 18:00:01 - 19:00:00 VASILE SERGIU
2020-10-12, 19:00:01 - 20:00:00 LUPEA CARMEN ELENA
2020-10-12, 20:00:01 - 21:00:00 RANDASU DIANA ANDREEA
2020-10-13, 09:00:01 - 10:00:00 HANDREA MARIA GEORGETA
2020-10-13, 10:00:01 - 11:00:00 DINCA NICOLETA
2020-10-13, 11:00:01 - 12:00:00 ROTARU CRISTIAN
2020-10-13, 12:00:01 - 13:00:00 MINDRILA MARIA
2020-10-13, 13:00:01 - 14:00:00 SANDULIANU CLAUDIA
2020-10-13, 14:00:01 - 15:00:00 LAZARESCU-THOIS LAURA
2020-10-13, 15:00:01 - 16:00:00 TROHONEL GEORGETA IONELA MIRABELA
2020-10-13, 16:00:01 - 17:00:00 SIMEONI OSCAR
2020-10-13, 17:00:01 - 18:00:00 GHIRCOIAS CRISTINA -DANIELA
2020-10-13, 18:00:01 - 19:00:00 BOSZORMENYI SUSANA
2020-10-13, 19:00:01 - 20:00:00 PEIA IONICA GHERGHINA
2020-10-13, 20:00:01 - 21:00:00 NIGA VASILE
2020-10-14, 09:00:01 - 10:00:00 GLASER CLAUDIU CRISTIAN
2020-10-14, 10:00:01 - 11:00:00 NEAGU RODICA
2020-10-14, 11:00:01 - 12:00:00 PANAIT CONSTANTIN ADRIAN
2020-10-14, 12:00:01 - 13:00:00 FRANGULEA ANDREEA RALUCA
2020-10-14, 13:00:01 - 14:00:00 BOCS NICOLETA
2020-10-14, 14:00:01 - 15:00:00 COJOCARU MARIA LIVIA
2020-10-14, 15:00:01 - 16:00:00 CRISTEA IRINA ANDREEA
2020-10-14, 16:00:01 - 17:00:00 CARSTEA VISAN MIHAELA CAMELIA
2020-10-14, 17:00:01 - 18:00:00 COSTACHE NECULAI
2020-10-14, 18:00:01 - 19:00:00 TAR ISTVAN-ATTILA
2020-10-14, 19:00:01 - 20:00:00 ANDRONIE ELIZA REBECA
2020-10-14, 20:00:01 - 21:00:00 BALATON RUDOLF
2020-10-15, 09:00:01 - 10:00:00 ZOTA GEORGE
2020-10-15, 10:00:01 - 11:00:00 PETRE DANIEL MARIUS
2020-10-15, 11:00:01 - 12:00:00 HELITIANU MARIANA
2020-10-15, 12:00:01 - 13:00:00 CONSTANTIN ALEXANDRA
2020-10-15, 13:00:01 - 14:00:00 CIOBANU LUCICA
2020-10-15, 14:00:01 - 15:00:00 CALIN MIHAELA
2020-10-15, 15:00:01 - 16:00:00 DANIS MARIANA
2020-10-15, 16:00:01 - 17:00:00 BOGDAN IONELA LOREDANA
2020-10-15, 17:00:01 - 18:00:00 STAN NICULINA
2020-10-15, 18:00:01 - 19:00:00 JIANU ION BOGDANEL
2020-10-15, 19:00:01 - 20:00:00 MUSCOIU LAURENTIU DARIUS
2020-10-15, 20:00:01 - 21:00:00 PLASTIR MARCEL FLORIN
2020-10-16, 09:00:01 - 10:00:00 HUSTIU EUSEBIU
2020-10-16, 10:00:01 - 11:00:00 DUCA MONICA ELENA
2020-10-16, 11:00:01 - 12:00:00 RATCU DORINA MARIANA
2020-10-16, 12:00:01 - 13:00:00 ISTRATE ADINA
2020-10-16, 13:00:01 - 14:00:00 PINTEA ANDREI VASILE
2020-10-16, 14:00:01 - 15:00:00 STEFANOVICI ROXANA ALEXANDRA
2020-10-16, 15:00:01 - 16:00:00 GHIURAU DAVID
2020-10-16, 16:00:01 - 17:00:00 MATACHE SIMONA GEORGIANA
2020-10-16, 17:00:01 - 18:00:00 OPREA ADRIANA MIHAELA
2020-10-16, 18:00:01 - 19:00:00 STORCH RENATE MARISENTA ANNEMONE
2020-10-16, 19:00:01 - 20:00:00 NASTASE BOGDAN MIHAI
2020-10-16, 20:00:01 - 21:00:00 PAUL VOICHITA
2020-10-17, 09:00:01 - 10:00:00 NAZARE OFELIA MIMI
2020-10-17, 10:00:01 - 11:00:00 GORA VALENTINA
2020-10-17, 11:00:01 - 12:00:00 MASCAS ADRIAN
2020-10-17, 12:00:01 - 13:00:00 STEFANUT AURELIA
2020-10-17, 13:00:01 - 14:00:00 TUDORACHE GEORGIANA LACRAMIOARA
2020-10-17, 14:00:01 - 15:00:00 CIOCHINARU ELA DANIELA
2020-10-17, 15:00:01 - 16:00:00 BANDEA LENUTA CATALINA
2020-10-17, 16:00:01 - 17:00:00 ROATIS ANDREEA BIANCA
2020-10-17, 17:00:01 - 18:00:00 DRAGAN DELIA MARIA
2020-10-17, 18:00:01 - 19:00:00 ROGOZ ION
2020-10-17, 19:00:01 - 20:00:00 GRIGORAS CORINA DANIELA
2020-10-17, 20:00:01 - 21:00:00 PINZARU CRISTIAN MIHAI
2020-10-18, 09:00:01 - 10:00:00 CRASMARU ADINA LOREDANA
2020-10-18, 10:00:01 - 11:00:00 MANOLE GEORGE VENIAMIN
2020-10-18, 11:00:01 - 12:00:00 SOLTUZ DANIELA ANDREEA
2020-10-18, 12:00:01 - 13:00:00 SAMOILA CRISTINA CORINA
2020-10-18, 13:00:01 - 14:00:00 CIOBANU AURELIAN
2020-10-18, 14:00:01 - 15:00:00 GRUESCU DANUT VICTOR
2020-10-18, 15:00:01 - 16:00:00 SERBAN ELENA-MADALINA
2020-10-18, 16:00:01 - 17:00:00 PAVAL NECULAI
2020-10-18, 17:00:01 - 18:00:00 MESTER LAURENTIU SORIN
2020-10-18, 18:00:01 - 19:00:00 GRIGORAS MIHAELA MARIANA
2020-10-18, 19:00:01 - 20:00:00 NICOARA NICOLETA
2020-10-18, 20:00:01 - 21:00:00 ISAC DANIEL
2020-10-19, 09:00:01 - 10:00:00 MOCANU VALERIA
2020-10-19, 10:00:01 - 11:00:00 COJOCARU IOANA MADALINA
2020-10-19, 11:00:01 - 12:00:00 STAN FLORIS GABRIEL
2020-10-19, 12:00:01 - 13:00:00 MIRCEA PAUL
2020-10-19, 13:00:01 - 14:00:00 CROITORU LETITIA
2020-10-19, 14:00:01 - 15:00:00 BOANDA MIHAIL MARIUS
2020-10-19, 15:00:01 - 16:00:00 MOLDOVAN CRISTINA MARIA
2020-10-19, 16:00:01 - 17:00:00 VISAN SIMINA
2020-10-19, 17:00:01 - 18:00:00 IACOV ANCA GEORGETA
2020-10-19, 18:00:01 - 19:00:00 ACHIM ANDREI ALEXANDRU
2020-10-19, 19:00:01 - 20:00:00 UIDUMAC ELENA MADALINA
2020-10-19, 20:00:01 - 21:00:00 ZORILA CORNEL
2020-10-20, 09:00:01 - 10:00:00 MANUCU OVIDIU
2020-10-20, 10:00:01 - 11:00:00 BULAI NICOLAE
2020-10-20, 11:00:01 - 12:00:00 PLESCA ANA-MARIA
2020-10-20, 12:00:01 - 13:00:00 BALEA DANIEL LUCIAN
2020-10-20, 13:00:01 - 14:00:00 MOLOCEA OANA MARIA ALEXANDRA
2020-10-20, 14:00:01 - 15:00:00 VACAR RALUCA NICOLETA
2020-10-20, 15:00:01 - 16:00:00 MUSTAFA EDILEN
2020-10-20, 16:00:01 - 17:00:00 MACARENCO ADRIAN VICTOR
2020-10-20, 17:00:01 - 18:00:00 ATUDORI ALEXANDRU
2020-10-20, 18:00:01 - 19:00:00 VASILE GEORGIANA
2020-10-20, 19:00:01 - 20:00:00 RADUCAN MARIANA
2020-10-20, 20:00:01 - 21:00:00 BOGDAN SIMONA VICTORIA
2020-10-21, 09:00:01 - 10:00:00 RAFAY SIGISMUND
2020-10-21, 10:00:01 - 11:00:00 PANA ALEXANDRA
2020-10-21, 11:00:01 - 12:00:00 CRASMARU ADINA LOREDANA
2020-10-21, 12:00:01 - 13:00:00 ENACHESCU STELIANA
2020-10-21, 13:00:01 - 14:00:00 RUICA CATALINA NICOLETA
2020-10-21, 14:00:01 - 15:00:00 FUIOREA MIHAIL
2020-10-21, 15:00:01 - 16:00:00 VARZARU GABRIELA ANTOANELA
2020-10-21, 16:00:01 - 17:00:00 IACOB ANDREI CORNELIU
2020-10-21, 17:00:01 - 18:00:00 CRISTIAN GEORGIAN VALENTIN
2020-10-21, 18:00:01 - 19:00:00 GHEORGHE ELENA
2020-10-21, 19:00:01 - 20:00:00 PIPER DRAGOS DANUT
2020-10-21, 20:00:01 - 21:00:00 CRISTIAN PAUL
2020-10-22, 09:00:01 - 10:00:00 MAGUREANU FLORENTINA
2020-10-22, 10:00:01 - 11:00:00 OLTEANU CIPRIAN
2020-10-22, 11:00:01 - 12:00:00 DOBRE MIHAI CATALIN
2020-10-22, 12:00:01 - 13:00:00 SANDOR ALMASI
2020-10-22, 13:00:01 - 14:00:00 COSTESCU ANDREEA OFELIA
2020-10-22, 14:00:01 - 15:00:00 GRAMA VIRGINIA
2020-10-22, 15:00:01 - 16:00:00 PESLAR ADRIAN GABRIEL
2020-10-22, 16:00:01 - 17:00:00 LUPSOIU GABRIEL
2020-10-22, 17:00:01 - 18:00:00 RADU ELENA ALEXANDRA
2020-10-22, 18:00:01 - 19:00:00 ALEXANDRU DORIN
2020-10-22, 19:00:01 - 20:00:00 ALEXUTAN LAURA
2020-10-22, 20:00:01 - 21:00:00 KABAI MELINDA
2020-10-23, 09:00:01 - 10:00:00 PANFILE COSTIN ROBERTO
2020-10-23, 10:00:01 - 11:00:00 NASTASA ANDREEA
2020-10-23, 11:00:01 - 12:00:00 GIOL VASILICA
2020-10-23, 12:00:01 - 13:00:00 CICAL MIHAI
2020-10-23, 13:00:01 - 14:00:00 TALASMAN BOGDAN
2020-10-23, 14:00:01 - 15:00:00 BIRDEA GHEORGHITA IONELA
2020-10-23, 15:00:01 - 16:00:00 IVASCA MARILENA LIVIDENIA
2020-10-23, 16:00:01 - 17:00:00 GABOR CRISTIAN
2020-10-23, 17:00:01 - 18:00:00 NECHITA DOINITA
2020-10-23, 18:00:01 - 19:00:00 MIHAI STEFAN DAN
2020-10-23, 19:00:01 - 20:00:00 BOGLIS LIVIA IRINA
2020-10-23, 20:00:01 - 21:00:00 MOCANU ANDREEA LUCIA
2020-10-24, 09:00:01 - 10:00:00 PLESEA HARY
2020-10-24, 10:00:01 - 11:00:00 PALEA ANGHEL
2020-10-24, 11:00:01 - 12:00:00 DUTA GHEORGHE
2020-10-24, 12:00:01 - 13:00:00 PASCULESCU VASILICA
2020-10-24, 13:00:01 - 14:00:00 TUDORACHE MIHAELA TEODORA
2020-10-24, 14:00:01 - 15:00:00 AMARIEI LIVIA TATIANA
2020-10-24, 15:00:01 - 16:00:00 CATANA ELENA
2020-10-24, 16:00:01 - 17:00:00 MARCUS IOAN STEFAN
2020-10-24, 17:00:01 - 18:00:00 ANGHELESCU ALEXANDRU IOAN
2020-10-24, 18:00:01 - 19:00:00 NEAGOE CRISTIAN
2020-10-24, 19:00:01 - 20:00:00 CICAL MARIA
2020-10-24, 20:00:01 - 21:00:00 MIHAILESCU ALEXANDRA
2020-10-25, 09:00:01 - 10:00:00 MARIN ANDREEA LUMINITA
2020-10-25, 10:00:01 - 11:00:00 MELECA LAURENTIU
2020-10-25, 11:00:01 - 12:00:00 SOSDEAN CLAUDIU
2020-10-25, 12:00:01 - 13:00:00 OLAH LADISLAU
2020-10-25, 13:00:01 - 14:00:00 STOICULESCU MIRELA
2020-10-25, 14:00:01 - 15:00:00 RAVASZ ISTVAN
2020-10-25, 15:00:01 - 16:00:00 OSTAFE OTILIA RAMONA
2020-10-25, 16:00:01 - 17:00:00 MICA IONELA DANIELA
2020-10-25, 17:00:01 - 18:00:00 VARGA CSABA ROLLAND
2020-10-25, 18:00:01 - 19:00:00 TARBU FLORIN ANDREI
2020-10-25, 19:00:01 - 20:00:00 BUDESTEANU DORINA CLARA
2020-10-25, 20:00:01 - 21:00:00 HOGEA ROBERTO TIMUR
2020-10-26, 09:00:01 - 10:00:00 DIACONU GEORGE
2020-10-26, 10:00:01 - 11:00:00 FLORESCU ADRIAN CATALIN
2020-10-26, 11:00:01 - 12:00:00 ROSCA GEORGE
2020-10-26, 12:00:01 - 13:00:00 HUIDU MARIOARA
2020-10-26, 13:00:01 - 14:00:00 TANASE MONICA
2020-10-26, 14:00:01 - 15:00:00 TUDOR FELICIA
2020-10-26, 15:00:01 - 16:00:00 RAUTA RADU CATALIN
2020-10-26, 16:00:01 - 17:00:00 CHIRU ELENA
2020-10-26, 17:00:01 - 18:00:00 IORDACHE IULIAN
2020-10-26, 18:00:01 - 19:00:00 LUPSOIU GABRIEL
2020-10-26, 19:00:01 - 20:00:00 CIUPAC-ULICI OCTAVIAN GHEORGHE
2020-10-26, 20:00:01 - 21:00:00 ALEXANDRU FELIX
2020-10-27, 09:00:01 - 10:00:00 ILYES EMERIC
2020-10-27, 10:00:01 - 11:00:00 LUPU ALEXANDRA GABRIELA
2020-10-27, 11:00:01 - 12:00:00 VASILE PAULA SIMONA
2020-10-27, 12:00:01 - 13:00:00 MARINESCU DANIEL EMILIAN
2020-10-27, 13:00:01 - 14:00:00 BIRAU OANA
2020-10-27, 14:00:01 - 15:00:00 NEAGU ELENA
2020-10-27, 15:00:01 - 16:00:00 PANA PETRE
2020-10-27, 16:00:01 - 17:00:00 MILITARU IONEL
2020-10-27, 17:00:01 - 18:00:00 PANAINTE VICTORITA
2020-10-27, 18:00:01 - 19:00:00 PRADAN ANDRA PATRICIA
2020-10-27, 19:00:01 - 20:00:00 FICHIU FLORIN
2020-10-27, 20:00:01 - 21:00:00 SERNA CRISTINA
2020-10-28, 09:00:01 - 10:00:00 SEBESI IULIANA
2020-10-28, 10:00:01 - 11:00:00 BANCIU FLORIN
2020-10-28, 11:00:01 - 12:00:00 IOANEI ROXANA SIMONA
2020-10-28, 12:00:01 - 13:00:00 TRIFU MARIA NUTI
2020-10-28, 13:00:01 - 14:00:00 TABACARU FLORINA CRISTINA
2020-10-28, 14:00:01 - 15:00:00 GRIGORE MARIUS
2020-10-28, 15:00:01 - 16:00:00 UTA CATALINA LAVINIA
2020-10-28, 16:00:01 - 17:00:00 STROE GINA BIANCA
2020-10-28, 17:00:01 - 18:00:00 MICU PETRICA
2020-10-28, 18:00:01 - 19:00:00 CIORAN HOREA
2020-10-28, 19:00:01 - 20:00:00 VASILE ANDREEA
2020-10-28, 20:00:01 - 21:00:00 CERNAT IULIU
2020-10-29, 09:00:01 - 10:00:00 OITA FLORENTINA
2020-10-29, 10:00:01 - 11:00:00 ZSOLT UYHELY
2020-10-29, 11:00:01 - 12:00:00 PAPUC VICTOR
2020-10-29, 12:00:01 - 13:00:00 LUKACS FRANCISC
2020-10-29, 13:00:01 - 14:00:00 FLOREA CLAUDIU DUMITRU
2020-10-29, 14:00:01 - 15:00:00 DEMETRESCU RADU LAURENTIU
2020-10-29, 15:00:01 - 16:00:00 CINTALAN ERIKA
2020-10-29, 16:00:01 - 17:00:00 ALEXANDRU FELIX
2020-10-29, 17:00:01 - 18:00:00 STRUNGAREANU DANIEL
2020-10-29, 18:00:01 - 19:00:00 SILESTER ROMEL
2020-10-29, 19:00:01 - 20:00:00 DUMITRESCU VLAD EDUARD
2020-10-29, 20:00:01 - 21:00:00 VERDES MARIAN
2020-10-30, 09:00:01 - 10:00:00 CORNICI IOANA
2020-10-30, 10:00:01 - 11:00:00 RIZAN SIMONA
2020-10-30, 11:00:01 - 12:00:00 TOADER ANA
2020-10-30, 12:00:01 - 13:00:00 ZAMFIR IONUT
2020-10-30, 13:00:01 - 14:00:00 TISTU STEFAN
2020-10-30, 14:00:01 - 15:00:00 CHIRIAC LORINA
2020-10-30, 15:00:01 - 16:00:00 KEREKES LIANA ALEXANDRA
2020-10-30, 16:00:01 - 17:00:00 PLACINTA STEFANIA
2020-10-30, 17:00:01 - 18:00:00 BRANISTE ELENA GEORGEA
2020-10-30, 18:00:01 - 19:00:00 GABAR ADRIAN STEFAN
2020-10-30, 19:00:01 - 20:00:00 ZICHOR VALENTIN
2020-10-30, 20:00:01 - 21:00:00 SZILAGHYI ANDRAS CSABA